tvorba webstranok lepocreative

Tvorba webstránky

Webové stránky sú výkladnou skriňou vášho projektu. Bez ohľadu na to, či ponúkate produkty alebo služby. Skvelý web je základným predpokladom pre efektívne obchod, marketing a splnenie vami vytýčeného cieľa. Môže ním byť predaj, prezentácia služieb alebo napríklad osveta v odbore. My sme tu na to, aby sme vám pomohli tento cieľ splniť.

Každý nový projekt začíname dôkladnou analýzou. Pre váš web navrhneme obsah aj grafiku. Kým sa píšu texty, programátori web upraví pre prehliadače. Každé internetové stránky od nás sú samozrejme responzívne pre mobilné zariadenia, pretože vieme, že z tých prichádza čoraz viac potenciálnych zákazníkov. Na záver nasadíme na stránky potrebnú analytiku, ktorá vám zjednoduší budúce marketing.

Sme nielen programátori

Od okamihu, keď sa do výroby webu pustíme, myslíme na to, aby dobre fungoval vo svete online reklamy. Súčasťou nášho tímu sú odborníci na SEO a UX, ktorí zaistia, aby vám nové webové stránky už od svojho začiatku privádzali nových zákazníkov, a aby pre nich boli prehľadné a užívateľsky prívetivé.

Máte to pod dohľadom

Po celú dobu realizácie budete mať prehľad, čo sa práve deje, pretože naši vývojári s vami budú v úzkom kontakte. Tým, že sa zákazníkom po celú dobu komunikujeme, vieme presne, čo majú jeho webové stránky obsahovať. Tento postup nám dáva flexibilitu a vám šetrí peniaze, pretože sa nič neprogramuje zbytočne. Je to win-win partnerstva, na ktorých si zakladáme.

Prečo je unikátny web dôležitý?

Vyrábame weby úplne od nuly, pokiaľ s podnikaním ešte len začínate, ale vieme aj nadviazať na ten pôvodný, pokiaľ s firmou treba expandujete do zahraničia . Vykonávame aj audity a kontroly zabezpečenia už existujúcich webových stránok a nájdené nedostatky samozrejme opravíme.

webová stránka od profesionálov

Tvorba webu v našom podaní

Tvoríme weby, ktoré plnia svoj cieľ

Webovky navrhujeme tak, aby splnili, čo od nich klient očakáva. Majú predať? Majú predstaviť nový produkt? Chcete získať e-mailové adresy alebo urobiť osvetu v odbore? Každý web musí mať svoj cieľ, ktorý napĺňa. To je dôvod, prečo weby robíme.

Vytvárame unikátny dizajn aj UX

Webové stránky tvoríme tak, aby si o vašom projekte používatelia urobili jasnú predstavu. Prirodzenou formou nájdu to, čo im chcete povedať. Návštevníka vezmeme za ruku a vykonáme ho tadiaľ, kadiaľ chcete, aby jeho kroky na webe viedli.

Pracujeme systematicky

Spoločne vytvoríme sitemap a wireframes, ktoré si interne testujeme. Následne sa pustíme do dizajnu webu, ktorý preberá tím developerov a web dokončuje. Celý proces je jasne procesne aj termínovo definovaný. A vďaka tomu aj funkčné.

Myslíme dopredu

Nielen samotný dizajn, ale predovšetkým štruktúra použitého kódu je pre dohľadateľnosť v online prostredí kľúčová. Toho sme si vedomí. Preto na prípravu pre online marketing a optimalizáciu pre vyhľadávače myslíme už v prvotných fázach tvorby webov.

Firemná prezentácia

Profesionálna rozsiahla stránka
300 Počiatočná cena
  • Pekné dizajnové alternatívy
  • Jedinečná funkcionalita
  • Chytľavý obsah
Popular

Firemný portál

Stránka alebo portál pripravený presne podľa tvojich požiadaviek.
450 Počiatočná cena
  • Jedinečná funkcionalita
  • Zaujímavý dizajn
  • Chytľavý obsah
Popular

Internetový obchod

Internetový obchod svojím rozsahom a funkcionalitám odpovedá tvojim potrebám.
750 Počiatočná cena
  • Príprava vždy na mieru
  • Jedinečná funkcionalita
  • Jedinečný dizajn
Popular

Webová stránka je základ každého podnikania

Vytvoríme dokonalý web, ktorý bude jedinečný.

Chcem webovú stránku
Vytvoríme dokonalý web, ktorý bude <span>jedinečný.</span>

Lorem Ipsum is simply dummy text the printing and setting industry. Lorm Ipsum has been the industry